Bootcamp bij TWC ’t Verzetje

Beste leden,

Na de positieve reacties van de deelnemers over de bootcamp tijdens de jaarlijkse spinningmarathon willen we bootcamp ook aanbieden aan onze leden. We geven daarmee invulling aan de wens om ook andere activiteiten voor onze leden te organiseren. Deze trainingen zullen plaats gaan vinden vanaf dinsdag 19 mei 2020 wekelijks op de dinsdagavond worden gegeven van 19.30 tot 20.30 uur bij het clubhuis. Deze bootcamp wordt gegeven door Aliene Danen van Bewust Fit en Gezond.

Uiteraard volgen we de regels van het RIVM op en wordt er getraind op 1,5 meter afstand van elkaar. Er is desinfecterende hand gel aanwezig en alle sportattributen worden schoon gemaakt. Het clubhuis blijft i.v.m. de RIVM-richtlijnen gesloten.

Zin in een nieuwe uitdaging naast het fietsen en gelijk ook je core trainen (wat alleen maar voordelen biedt tijdens het fietsen)? Aanmelden kan via www.twctverzetje.nl/bootcamp.

  • Facebook
  • Strava
  • Instagram
  • Ledenpagina Facebook
Archief nieuwsberichten