feb
25
zo
2018
09:30 Spinning marathon Alpe d’HuZes @ Clubhuis TWC 't Verzetje
Spinning marathon Alpe d’HuZes @ Clubhuis TWC 't Verzetje
feb 25 @ 09:30 – 14:00
Op zondag 25 februari organiseert Team Kanjers Elst in samenwerking met TWC ‘t Verzetje voor de derde maal een spinningmarathon voor Alpe d’HuZes. Van 9.30 tot 14.00 uur rijden de deelnemers zich in het zweet voor het goede doel waarbij[...]
09:30 Spinning senioren
Spinning senioren
feb 25 @ 09:30 – 10:30
Spinning senioren
Ook dit jaar kunnen we vanaf 1 november weer spinnen in het clubhuis. Deelname is uitsluitend mogelijk voor leden van TWC ‘t Verzetje. Meer informatie vind je in de nieuwsbrief of hier.   Seniorleden kunnen[...]
feb
27
di
2018
19:00 Spinning jeugd
Spinning jeugd
feb 27 @ 19:00 – 21:00
Ook dit jaar kunnen we vanaf 1 november weer spinnen in het clubhuis. Deelname is uitsluitend mogelijk voor leden van TWC ‘t Verzetje. Meer informatie vind je in de nieuwsbrief of hier.   Jeugdleden kunnen[...]
19:30 Kleding pas-avond @ Clubhuis TWC 't Verzetje
Kleding pas-avond @ Clubhuis TWC 't Verzetje
feb 27 @ 19:30 – 21:30
 
feb
28
wo
2018
19:30 Spinning senioren
Spinning senioren
feb 28 @ 19:30 – 20:30
Spinning senioren
Ook dit jaar kunnen we vanaf 1 november weer spinnen in het clubhuis. Deelname is uitsluitend mogelijk voor leden van TWC ‘t Verzetje. Meer informatie vind je in de nieuwsbrief of hier.   Seniorleden kunnen[...]
mrt
4
zo
2018
09:30 Spinning senioren
Spinning senioren
mrt 4 @ 09:30 – 10:30
Spinning senioren
Ook dit jaar kunnen we vanaf 1 november weer spinnen in het clubhuis. Deelname is uitsluitend mogelijk voor leden van TWC ‘t Verzetje. Meer informatie vind je in de nieuwsbrief of hier.   Seniorleden kunnen[...]

Reportage Dames TWC ‘t Verzetje

Zondagmorgen, 22 oktober 2017. Het regent, is koud en er staat een harde wind. En toch pak ik m’n racefiets en ga met een spannend gevoel op weg naar ons clubhuis.

Dagenlang hoopte ik al op een telefoontje dat vanwege de slecht weersvooruitzichten de boel zou worden afgeblazen, maar dat telefoontje bleef uit. Vandaag hebben we namelijk Joost-Jan Kool in onze damesploeg geadopteerd. Joost-Jan schrijft voor een tijdschrift “Wielrenblad” en daarvoor fietst hij telkens met verschillende groepen mee en maakt daar dan een mooi verhaal over. Waarom fietsen mensen, wat halen ze eruit, welke omgeving fietsen ze, doen ze dat in een groep of ook alleen, etc. Vandaag zijn wij dus aan de beurt.

Foto: Wielrenblad

Door allerlei verschillende omstandigheden hebben een groot aantal dames afgemeld en dus staan we met een kleine maar dappere groep van 7 wielrensters in de regen bij het clubhuis te wachten. En dat het weer slecht is blijkt wel uit het feit dat er maar 1 manspersoon komt opdagen voor een zondagmorgenrit, jammer die moet dus alleen. Klokslag 9 uur komt Joost-Jan aanrijden, haalt z’n fiets uit de auto en sluit een beetje bedenkelijk bij ons aan. “Ik hoopte stiekem op een telefoontje van jullie dat we het uit zouden stellen vanwege het weer”. BINGO, ook van ons dus geen telefoon. Dus we gaan ervoor.

 

Een fotograaf is ook aangesloten maar die wordt in een auto rondgereden door Hans die precies onze fietsroute in z’n hoofd heeft. Dus allemaal goed geregeld. En leuk dat de rit wordt. Overal duikt namelijk plotseling onze fotograaf op om de mooiste plaatjes te schieten. Dan zit ‘ie weer achter de struiken, rent tie weer voor ons uit, springt ‘ie weer de berm in of komt rustig langszij rijden om mooie close-ups te maken. Heel grappig allemaal!

Foto: Wielrenblad

We fietsen richting Nijmegen, Persingen, langs het Reichswald, via de St Jansberg, Groesbeek, Berg en Dal en dan weer richting Bemmel. De regen en wind deren ons niet meer en vrolijk vertellen we Joost-Jan over onze club en onze prachtige fietsomgeving. En ondanks dat hij bibberend op de fiets zit is hij echt onder de indruk. Als we na 50 km, wat lang genoeg was bij deze kou, weer in het clubhuis arriveren hebben we het onder het genot van een lekker bakkie warme koffie en thee nog even uitgebreid over onze bijzondere tocht. Heel gezellig, heel positief en nu dus aan hem om er een prachtig verhaal van te maken en er mooie foto’s bij te plaatsen.

 

Benieuwd naar het hele verhaal? Dit is te lezen in het inmiddels verschenen “Wielrenblad” nr. 5. Het verhaal van Joost-Jan zal tevens te lezen zijn in ons eerstvolgende clubblad.

 

Wil je meer weten over de damesgroep bij TWC ’t Verzetje? Hiervoor kun je contact opnemen met José Peters via dames@twctverzetje.nl.

 

Door: José Peters

Reacties zijn gesloten.

  • Facebook
  • Twitter
  • Strava
  • Picasa
  • Ledenpagina Facebook

Hartelijk dank, mooi gebaar van deze familie via onze sponsor Frans Knorth Makelaardij! fb.me/QSrBJ9CA

Wie daag jij uit om zondag 25 februari te spinnen voor het goede doel? fb.me/SG5E4de2

Plezier in het fietsen staat bij TWC 't Verzetje voorop, waarbij we de kans op een ongeluk of valpartij willen... fb.me/H2LP7HEY

Het 21 km lange parcours van het NK Tijdrijden 2018 voor Masters is (onder voorbehoud) bekend gemaakt. Bekijk het parcours hieronder of lees verder op nktijdrijden.nl. We wensen alle renners veel succes met alle voorbereidingen voor 16 september 2018! #NKTijdrijden2018

test Twitter Media - Het 21 km lange parcours van het NK Tijdrijden 2018 voor Masters is (onder voorbehoud) bekend gemaakt. Bekijk het parcours hieronder of lees verder op https://t.co/F3mTccrB33.

We wensen alle renners veel succes met alle voorbereidingen voor 16 september 2018! #NKTijdrijden2018 https://t.co/VeWCxXANnw